Nasze samochody

Cadillac DeVille 1959 (fiołkowy)

Galeria samochodów zabytkowych »
Cadillac DeVille 1959, samochody,  auta, wynajem samochodów, galeria samochodów zabytkowych, wynajem aut, samochody do ślubu, auta do ślubu, zabytkowe auta,  zabytkowe samochody, auta retro, samochody retro, samochody amerykanskie, auta amerykanskie, cadillac, różowe auto, różowe samochodyNajbardziej rozpoznawalny model Cadillac’a na całym świecie. Największy skrzydlaty Cadillac w historii motoryzacji, przeładowany chromem i stylowymi detalami, to tylko kilka charakterystycznych cech, które czynią z niego amerykański symbol końcówki “cudownych lat pięćdziesiątych”. Nasz zabytkowy samochód, “fiołkowy” Cadillac, przeszedł gruntowną renowację w naszym warsztacie. Charakteryzują go: błyszczące chromy i lakier, 6 metrów długości, 6 miejsc siedzących, ponad 6 litrowy silnik, piękne skórzane wykończenie wnętrza. . Nasze retro auto daje niepowtarzalny komfort jazdy powiązany z dobrym amerykańskim stylem i elegancją. Jest to idealny samochód do ślubu, sesji zdjęciowych i filmowych czy imprezy w stylu ‘Hawany’.

Cadillac DeVille 1963 (różowy)

Galeria samochodów zabytkowych »
Cadillac DeVille 1963, samochody,  auta, wynajem samochodów, galeria samochodów zabytkowych, wynajem aut, samochody do ślubu, auta do ślubu, zabytkowe auta,  zabytkowe samochody, auta retro, samochody retro, samochody amerykanskie, auta amerykanskie, cadillac, różowe auto, różowe samochody Oferujemy Państwu legendę amerykańskiej motoryzacji Różowego Cadillaca DeVille z 1963r. Luksusowy, zabytkowy samochód produkowany przez amerykańską firmę Cadillac w latach 1949-2005.
Nasz różowy „skrzydlak”, czyli ogromny krążownik, ociekający chromami, rozpoznawalny dzięki skrzydłom na tylnych błotnikach w historii motoryzacji. Symbolizowały one erę lotów w kosmos. Z upływem lat, rok za rokiem firma produkuje modele z coraz niższymi tylnymi skrzydłami, by w roku 1965 całkowicie odejść od tego pomysłu.
Auto zostało w pełni odrestaurowane przez amerykańskich konstruktorów, posiada: 340 konny motor o pojemności 6,5 litra, piękny perłowy, różowy kolor z czarnym dachem, 6 miejsc siedzących, elektryczne szyby, skórzane obicia, chromowe wstawki oraz profesjonalny sprzęt audio.
Najczęściej wynajmowany samochód do ślubu w naszej firmie na pewno sprawi, że dzień Waszego Ślubu będzie jeszcze bardziej wyjątkowy i niepowtarzalny!

Cadillac DeVille Cabrio 1964 (wisienka na torcie)

Galeria samochodów zabytkowych »
Cadillac DeVille 1964, samochody,  auta, wynajem samochodów, galeria samochodów zabytkowych, wynajem aut, samochody do ślubu, auta do ślubu, zabytkowe auta,  zabytkowe samochody, auta retro, samochody retro, samochody amerykanskie, auta amerykanskie, cadillac, różowe auto, różowe samochody Oto kolejna odsłona naszej oferty aut zabytkoywch do ślubu. Historia tego samochodu rozpoczęła się 1964 r. w momencie, gdy wyjechało ono z jednej z fabryk w U.S.A.
Szyk, klasyka i elegancja amerykańskiej motoryzacji, tym właśnie mianem został okrzyknięty legendarny Cadillac DeVille.
Auto trafiło do Polski od kolekcjonera, miłośnika marki Cadillac. Z biegiem lat zachowane w 100% jako oryginał. Jest to jedyny tak dobrze utrzymany egzemplarz w Europie. Nasze retro auto do ślubu ma prawie 6 metrów długości, 6,5 litrowy motor, 5-miejsc siedzących, beżowe skórzane kanapy, elektrycznie składany dach. Kolor soczystej wiśni wzbudza zainteresowanie oraz uśmiech na twarzy niejednego przechodnia. Nie tylko jest to idealny samochód do ślubu, ale także sesje zdjęciowe i imprezy okolicznościowe np. w stylu ‘kubańskim’

Rolls-Royce Silver Cloud I 1956

Galeria samochodów zabytkowych »
Rolls-Royce Silver Cloud I 1956Rolls-Royce Silver Cloud I 1956, to duże, luksusowo wyposażone auta, z charakterystyczną statuetką Spirit of Ecstasy (Duch ekstazy) na masce. Są synonimem bogactwa i najwyższej klasy. Samochód został stworzony z myślą o sławach, gwiazdach kina i szczególnych osobistościach. Najbardziej znaną osobą podróżującą tym właśnie modelem jest królowa Wielkiej Brytanii Elżbieta II, która ceni sobie elegancję, komfort i styl pojazdu. Od lat obecny w wyjątkowych chwilach.
Wiedząc, że w dniu Waszego ślubu wszystko powinno być na najwyższym poziomie, oferujemy Państwu usługę prowadzenia retro auta przez szofera, który sprawi, że poczują się Państwo niczym para królewska.

Comments are closed