O nas

Zabytkowe samochody retro na wyjątkowe okazje

Zabytkowe samochody retro

Nasza firma zajmuje się wynajmem zabytkowych samochodów do ślubu oraz obsługą wszelkiego rodzaju imprez okolicznościowych i uroczystości.

Jesteśmy firmą z tradycjami, która stawia sobie za cel niezawodność, punktualność, elegancję i szykowność. Sprawia to, że jesteśmy w stanie sprostać wszelkiego rodzaju indywidualnym potrzebom nawet najbardziej wymagającego klienta.

Naszą największą pasją są zabytkowe samochody retro z lat 50-tych i 60-tych . Pragniemy zainteresować Państwa zarówno samymi autami zabytkowymi jak również ich historią. W przeciwieństwie do dzisiejszych masowo produkowanych aut, oldtimery mają duszę, która dzięki której dzień Waszego ślubu będzie niesamowitym i  niepowtarzalnym przeżyciem.

Zabytkowe samochody, którymi dysponujemy są unikalne i jedyne w swoim rodzaju. Prowadzone są przez doświadczonych i gustownie ubranych kierowców o wysokiej kulturze osobistej przez co zapewniamy Państwu bezpieczną jazdę i obsługę na najwyższym poziomie. Wkładamy wiele serca i wysiłku, aby wygląd naszych samochodów oraz jakość usług była na jak najwyższym poziomie.

Chcemy pokazać Państwu jak niesamowity i intrygujący może być świat aut zabytkowych.

Nasze niesamowite auta są pożądane przez gwiazdy z pierwszych stron gazet. Prawie każdy samochód brał udział w niejednym głośnym ślubie, nagraniach do teledysków i reklam.

Mówiąc krótko firma LL Luxury Limousine to auta z duszą i pasją. Zapraszamy do naszej galerii.

Comments are closed